Parksepa Raamatukogu   Kanariku 7, Parksepa alevik, Võru vald, 65509

Juhataja: Elvi Määr   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. con tel 78 50 515  con mobile 5333 0648

Avatud:

01.november kuni 31.märts
E,T,N,R 11.00-18.00
 01.aprill kuni 31.oktoober
  E,T,N,R 11.00-19.00

10.septembril 2015 kohtusid Parksepa Keskkooli nooremad õpilased kirjanik Andrus Kivirähkiga.

Lapsed on A.Kivirähki raamatutega tuttavad. Ettevalmistus kirjaniku tulekuks, vilgas raamatute laenutamine, algas suvel. Loeti lasteraamatuid" Sirli, Siim ja saladused", „Limpa ja mereröövlid", „Kaelkirjak", Lote-lugusid. Kohtumisel luges A.Kivirähk ette uue jutu „Frikadellid ja pelmeenid", mida pole veel avaldatud. Tore oli kuulata kirjaniku poolt etteloetuna jutte kogumikest „Kaka ja kevad" ning „Karneval ja kartulisalat". Jutud on humoorikad ning fantaasiarohked. Kirjanikule esitati mitmesuguseid küsimusi. Traditsioonilisele küsimusele, kuidas saada kirjanikuks, oli vastus lihtne Tuleb hakata kirjutama ja kui teised lugeda viitsivad, võib jätkata.

A.Kivirähk on 20 aastat kirjutanud täiskasvanutele ja lastele ja kujunenud elavaks klassikuks, keda lugejad armastavad. Siinkirjutaja lemmikraamatud on „Sirli, Siim ja saladused" ning „Maailma otsas".

Elvi Määr

Pilte saad näha ka siit.