Parksepa Raamatukogu   Kanariku 7, Parksepa alevik, Võru vald, 65509

Juhataja: Elvi Määr   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. con tel 78 50 515  con mobile 5333 0648

Avatud:

01.november kuni 31.märts
E,T,N,R 11.00-18.00
 01.aprill kuni 31.oktoober
  E,T,N,R 11.00-19.00

Parksepa raamatukogu ja lasteaia ühise ettevõtmisena toimus 26.novembril 2014 lasteaia saalis kirjanduslik-muusikaline õhtu. Esinesid Kirepi raamatukogu juhataja Tuuli Eksin ja kultuurimaja Kannel harrastustegevuse juht Silvi Jansons. Tuuli tutvustas uuemat kirjandust, nagu näiteks V.Mikita “Lingvistiline mets”, S.Hawking “ Minu lühiajalugu” , A.Balmford “Metsik lootus “ jmt. Silvi esituses kuulsime rahvajutte temale omasel muhedal moel.

Muusikalises osas esines Laheda segakoor kaheksa lauluga, millest pooled olid võrukeelsed. Oma koori tutvustab dirigent Andres Määr järgmiselt:
15.novembril 2007 said Tilsi koolimajas kokku paarkümmend lauluhuvilist ja panid aluse segakoorile.Sealt alates on iga kolmapäeva õhtul Tilsi kooli mõned aknad kaua valged, sest käib koori proov. Aeg läks ja segakoor sai lauljatele elu osaks.

Segakoorist on saanud sõpruskond. Lauljad arvestavad kooriga. Kõigil on pered, aga nad broneerivad aja harjutamiseks ja esinemiseks. Seni on esinenud segakoor kõigil Laheda valla suurematel üritustel, maakondlikel pidudel, üldlaulupeol Tallinnas, Umal Pidol Võrus ja Põlvas. Käesoleva aasta suvel esineti Kihnu saarel võrukeelse kavaga “Uman keelen Lahedalt”.