Aunimetuste saajad 2017

Elutöö preemia - Maret Tarrend

Aasta tegu - sündmuste sari Võru vald 25, Siiri Konksi

Aasta hariduselu edendaja - Heidi Kukk

Aasta kultuurielu edendaja - Helgi Noormets

Aasta külaelu edendaja - Mai Timmi

Aasta õpetaja - Merle Mändmets

Aasta sportlane - Õilme Võro

Aasta ettevõte - Barrus AS

Aasta vabatahtlik - Anneli Arike

Tulevikulootus - Hedvig Andrejev, Richard Jõgi

 

Aunimetuste saajad 2016

Elutöö preemia - Mart Timmi

Aasta tegu - Muusika-aasta ürituste korraldamine, Silja Otsar

Aasta hariduselu edendaja - Ene Kärg

Aasta kultuurielu edendaja - Maire Noormaa

Aasta külaelu edendaja - Tuuli Pähn

Aasta õpetaja - Anneli Tambets

Aasta sportlane - Mari-Liis Mõttus

Aasta ettevõte - Tarmo Jürisaar Köögiviljad

Aasta vabatahtlik - Piret Haljend, Andres Breidaks

Tulevikulootus - Kaia Voitka

 

Aunimetuste saajad 2015

Elutöö preemia  - Eesi Tombak

Aasta tegu - Oravamäe veeprojekt, Elar Sarik

Aasta hariduselu edendaja - Livia Rocha Telles

Aasta kultuurielu edendaja - Silja Oss

Aasta külaelu edendaja - Tuuli Eksin

Aasta õpetaja - Anzela Kuldmets

Aasta sportlane - Timo Sild

Aasta ettevõte - AS Rauameister

Aasta vabatahtlik - Tanel Paju

Tulevikulootus - Märt Metsla

 

Aunimetuste saajad 2014

Elutöö preemia  - Helju Kalme

Aasta tegu - Puiga lasteaia juurdeehitus, Inge Vill, Kalmer Puusepp

Aasta hariduselu edendaja - Ere Kungla

Aasta kultuurielu edendaja - Elvi Määr

Aasta külaelu edendaja - Aino Hoole

Aasta õpetaja - Merit Süving, Liia Luik

Aasta sportlane - Lauri Sild

Aasta ettevõte - Estelaxe OÜ

Aasta vabatahtlik - Peedu Palm

Tulevikulootus - Õilme Võro

 

Aunimetuste saajad 2013

Elutöö preemia  - Valentine Mägi

Aasta tegu - Parksepa KK osalemine leiutajate konkursil, Ülle Noppel, Helle Liloson, Kaido Kaas

Aasta hariduselu edendaja - Helje Jaarma

Aasta kultuurielu edendaja - Kapell ja ansambel Vannamuudu

Aasta külaelu edendaja - Kadri Mähar, Priidu Teppo

Aasta õpetaja - Merike Lipp

Aasta sportlane - Võru valla korvpallinaiskond

Aasta vabatahtlik - Helgi Noormets

Tulevikulootus - Lauli Otsar

 

Aunimetuste saajad 2012

Elutöö preemia  - Helju Kirves

Aasta tegu - ajaloo aasta Parksepa KK, Ü.Noppel, A.Breidaks

Aasta kultuurielu edendaja - Ara Bander

Aasta külaelu edendaja - Vello Pähn

Aasta õpetaja - Silja Otsar

Aasta sportlane - Siim Plangi

Aasta ettevõte - Anro PT OÜ

Aasta vabatahtlik - Anneli Rannula

Tulevikulootus - Kristiina Luik

 

Aunimetuste saajad 2011

Elutöö preemia  - Linda Kivioja

Aasta tegu - Võru-Puiga-Kose kergliiklustee valmimine

Aasta hariduselu edendaja - Anneli Plado

Aasta kultuurielu edendaja - Ruth Toots

Aasta külaelu edendaja - Siiri Laur

Aasta õpetaja - Külli Seene

Aasta sportlane - Anti Saarepuu

Aasta ettevõte - Perepuit OÜ

Aasta vabatahtlik - Kati Perli

Tulevikulootus - Anni Saarma

 

Aunimetuste saajad 2010

Elutöö preemia  - Tiina Melts

Aasta tegu - Parksepa KK renoveerimine, Aigar Kalk, Inge Vill

Aasta hariduselu edendaja - Ilmar Kesselmann

Aasta kultuurielu edendaja - Ene Lumi

Aasta külaelu edendaja - Ene Andrejev

Aasta õpetaja - Malle Tolga, Helle Liloson

Aasta sportlane - Anne Viskov

Aasta ettevõte - Jaagumäe talu

 

Elutöö preemiad

2009 - Ilme Vahtra

2008 - Väino Repp

2007 - Õie Laanekivi

2006 - Laine Süving

2005 - Rein Kaiv, Helgi Noormets

2004 - Avo Lind